Janë mahnitëse

Janë mahnitëse

Dronestagram është një komunitet që mbledh fotografë nga mbarë bota, të cilët janë të dashuruar në fotografinë me drone, në një vend për të ndarë pasionin e tyre. Marrja e mijëra shkrepjeve në ditë, kjo faqe i lejon të gjithë të ndajnë imazhet e tyre dhe të shohin veprat më të mira.

Bukuria e fotografisë me droni është se na lejon të shohim diçka që është shumë e pazakontë për syrin e njeriut – ai shqyrton kënde dhe perspektiva të ndryshme nga lartësitë e mëdha, transmeton rtv21.tv.

Çdo vit, bashkësia e Dronestagram-ut mban një konkurs të fotografive më të mira të xhirimeve të vitit të kaluar dhe ata sapo kanë njoftuar majën e mahnitshme të vitit 2017.

Nga Arktiku në tropikët, shkoni poshtë për t’i parë të gjitha imazhet./21Media