Korabi publikoi një foto të bukur

Korabi publikoi një foto të bukur

Korab Jetishi është njëri nga këngëtarët mjaft të kërkuar në Kosovë dhe më gjerë. Duke qenë se ka fansa të shumtë, Jetishi aktiv po qëndron edhe në rrjete sociale, ku po publikon pamje të ndryshme.

Sot, 31 vjeçari publikoi në instagram një imazh të bukur, në të cilin shihet me personat më të dashur të tij.

Ai shihet i lumtur pranë bashkëshortes dhe dy vajzave të tij, shkruan rtv21.tv

Korab Jetishi është martuar me Genën në vitin 2013. Ata së bashku kanë dy vajza, Noa-n dhe Aria-n./21Media