Njihuni me familjen dhe jetën e saj në jetë reale

Njihuni me familjen dhe jetën e saj në jetë reale

Aktorja e njohur turke, Yağmur Özbasmacı Mermer , e njohur tek ne përmes rolit “Ingji” në serialin “Më fal”, është një ndër aktoret më të preferuara ani pse tani është antagoniste.

Të gjitha, intrigat mashtrimet, planet për ta përmbysur kundërshtarin vijnë nga ajo. Mëgjithatë,  po pëlqehet nga publiku, shkruan rtv21.tv.

Aktorja është lindur në Ankara më 1987, është diplomuar në Departamentin e Teatrit të Universitetit “Hacettepe”. 30 vjeçarja ishte shumë e interesuar në teatër, derisa e bëri hapin e saj për të marrë pjesë në serialin turk “Beni Affet” apo në shqip “Më fal”./21Media