Nuk arrihet një marrëveshje

Nuk arrihet një marrëveshje

“Djajtë e Kuq” janë vënë pas mbrojtësit të Interit Matias Vecino.

Sipas asaj që raporton Sky Sports, skuadra e Antonio Contes ka refuzuar ofertën e parë për Vecino-n nga Manchester United.

“Djajtë e Kuq” e dëshironin 28-vjeçarin si zëvendësues për Scoot McTominay, por të dy klubet nuk ishin në gjendje të arrinin një marrëveshje përfundimtare.

Tanimë, skuadra tjetër italiane Napoli është skuadra ku Vecino pritet të vazhdoj karrierën, nëse arrihet marrëveshja për shkëmbim mes tij dhe Allan, i cili pritet të bëhet lojtar i Interit.