Irkenci nuk di të ndalet

Irkenci nuk di të ndalet

Këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur, Irkenc Hyka në muajin dhjetor publikoi bashkëpunimin e tij me me Don Phenom të titulluar “A je vetëm”, shkruan rtv21.tv


Duket se artisti nuk di të ndalet pasi që së shpejti do ta sjellë edhe një projekt të ri. Këtë e bëri të ditur përmes një videos të publikuar në Instagram, ku zbuloi pak nga projekti i tij muzikor.

“Le ta nisim 2020 me pozitivitet”, ka shkruar artisti në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Le ta nisim 2020 me pozitivitet 😀 Pak me ndryshe 😛 #comingsoon #january2020 🔜🔥

A post shared by Irkenc hyka (@irkenc.hyka) on


 Kujtojmë se, Irkenci e ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm me disa projekte muzikore, si solo ashtu edhe bashkëpunime me emrat e njohur të skenës, Nora Istrefin dhe Mimoza Shkodrën. /21Media