Kënga u publikua me videoklip

Kënga u publikua me videoklip

Këngëtari i njohur shqiptar, Irkenc Hyka sapo publikoi projektin muzikor të radhës.

“Këngë shpirti” titullohet kënga e Irkencit, të cilën e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës është përkujdesur Endrit Mumajesi – MUMA, muzikën e ka bërë Irkenci, ndërsa miksimi dhe masterizimi janë bërë nga Co Producer: JOJO.

Mbetet të shihet nëse ky projekt i Irkencit do të pëlqehet si projektet tjera./21Media