Do të mbetet në Santiago Bernabeu

Do të mbetet në Santiago Bernabeu

Mesfushori i Real Madridit, Isco duket i vendosur që të refuzojë Juventusin dhe të mbetet në Santiago Bernabeu.

Spanjolli është objektivi kryesor i Bianconerëve për këtë afat kalimtar, por Zinedine Zidane nuk e ka ndërmend ta lë atë të largohet nga klubi mbretëror.

Isco ka qenë i rregullt në formacionin e Madridit që nga kthimi i Zidane si trajner në klub, pas një periudhe jo të mirë të kaluar nën urdhrat e Santiago Solarit.