Sadija rrëfen tmerrin nga vendi i ngjarjes

Sadija rrëfen tmerrin nga vendi i ngjarjes

Ish-bashkëshortja e  Shkëlzen Berishës, djalit të ish-Kryeministrit Sali Berisha, Sadija, është një nga shqiptaret e shumta që jeton Stockholm të Suedisë, vendin ku sot kanë ndodhur sulmet e fundit terroriste.

Përmes një postimi në rrjete sociale ajo i është përgjigjur  interesimit të miqve të saj, ku ka lajmëruar se gjendet shëndoshë e mirë.

“Më në fund jemi të sigurt! Është një cmenduri jashtë, dëgjohen të shtëna, sirena policie, ambulanca dhe helikopter”, ka shkruar Sadija në rrjetet sociale./21Media