Mozzik dhe Loredana janë ndër çiftet më të komentuar në estradë

Mozzik dhe Loredana janë ndër çiftet më të komentuar në estradë

Në rrjetet sociale që të dy janë shumë aktiv, ata vazhdimisht publikojnë fotografi së bashku dhe mundohen që t’i mbajnë afër fansat me përditshmërinë e tyre.

Së fundmi është Mozziku ai që ka publikuar një fotografi, duke treguar kështu dhuratën që i ka bërë të dashurës, e që bëhet fjalë për një palë çizme të markës së njohur Louis Vuitton.

Sigurisht se kjo dhuratë e ka bërë shumë të lumtur Loredanën.

Ndryshe, kujtojmë se “Xhelozia” është kënga e fundit nga Mozziku e publikuar pesë muaj më parë. Kjo këngë ka arritur mbi 22 milion klikime në Youtube./21Media