Deputetja publikon një 'selife' për së afërmi

Deputetja publikon një ‘selife’ për së afërmi

Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu – Kodra, është një personazh i përfolur jo vetëm për jetën profesionale por edhe për atë private.

Së fundmi ajo ka bërë një ‘selfie’ dhe e ka publikuar në Instastory, shkruan rtv21.tv

Blerta në këtë fotografi po duket më ndryshe me një grim pak më të rëndë se herave të tjera./21Media