Katër llojet e sandaleve që janë “in”

Katër llojet e sandaleve që janë “in”

Stina e verës tashmë veçse ka filluar dhe në ditë të nxehta preferohet që të vishni sandale të përshtatshme që nuk shkaktojnë dhembje të këmbëve. Por, krahas rehatisë një vëmendje e madhe i kushtohet edhe formës së sandaleve, dhe trendeve që janë në modë këtë verë, përcjell rtv21.tv

Janë katër lloje të sandaleve që sipas magazinave botërore po kërkohen shumë këtë verë, dhe ato janë: sandalet sportive, sandalet me lidhëse, shapka të sheshta të lëkurës si dhe shapka me gisht./21Media