Kryeministri në bjeshkë të Rahovecit

Kryeministri në bjeshkë të Rahovecit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i cili njihet si tip sportiv dhe që pëlqen udhëtimet nëpër bjeshkë të vendit, ka vendosur që edhe këtë të diele ta kalojë në një bjeshkë.

Kryeministri ditën e sotme e ka kaluar në bjeshkën e Rahovecit, ku është takuar më banorë të këtij vendi.

Haradinaj ka postuar në fotografi në Instagram ku shihet se bashku më disa fëmijë duke ngrënë kifle./21Media