Temperatura e ulëta nuk e kanë penguar Fjolla Morinën të zhvishet në bikini

Loading...

Temperatura e ulëta nuk e kanë penguar Fjolla Morinën të zhvishet në bikini

Këngëtarja e mirënjohur, Fjolla Morina sot ka kaluar një ditë mjaft relaksuese me vajzën e saj të vogël Alayah.

Ajo ka publikuar disa imazhe në rrjetin social Instagram ku shihet duke shijuar ditën në xhakuzi.

E veshur me një palë bikini të zeza, Fjolla ka ekspozuar linjat e saj trupore, ndërsa dukej mjaft tërheqëse.

Ndryshe, kujtojmë se ditë më parë një person shumë i afërt me këngëtaren ka treguar ekskluzivisht për portalin rtv21.tv se Fjolla është në lidhje dashurie dhe se lidhja e tyre deri tani po shkon shumë mirë./21Media