Grimeri tregon për eksperiencën me këngëtaret shqiptare

Grimeri tregon për eksperiencën me këngëtaret shqiptare

Lirim Qunaj, jeton në Zvicer dhe është grimer. Ai punon me këngëtaret shqiptare si Elvana Gjatën, Nora Istrefin, Mimoza Shkodrën ,Encën e të tjera, përcjell rtv21.tv

Lirimi në emisionin “Fol shqip” ka treguar se për të regulluar një këngëtare varet nga koha që ka në dispiozicion. Qunaj ka shtuar se këngëtaret që e kanë mbështetur më shumë janë Elvana, Mimoza Shkodra, e të tjera.

Ndërsa ka thënë se merr kritika të vogla gati nga çdo këngëtare.  E për buzët ka thënë se të gjithave ua bën njëjtë. Për këto dhe shumë detaje tjera shikoni videon në vazhdim./21Media