Çdo ditë e më e bukur

Çdo ditë e më e bukur

Amelia është fëmija i parë i çiftit simpatik, këngëtarit Albatrit Muqiqi dhe Egzonës të cilët e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë një vit më parë.

Që kur erdhi Amelia në jetë kanë qenë të shumta dhe vazhdojnë të jenë fotografitë që çiftit publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi është Egzona ajo që ka publikuar një imazh në Instagram, ku shfaqet bashkë me vajzën e cila ka ndryshuar shumë dhe po bëhet çdo ditë e më e bukur./21Media

💕A•M•E•L•I•A 💕

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on