Ujë dhe sapun

Loading...

Ujë dhe sapun

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografi që së fundmi ka publikuar në InstaStory, shkruan rtv21.tv

Adelina shfaqet pa pikë grimi në fytyrë, duke treguar kështu se nuk e ka problem të dal para ndjekësve të saj krejtësisht natyrale.

Ndryshe, kujtojmë se Adelina Tahiri është shtatzënë dhe pritet që shumë shpejt të bëhet nënë për herë të parë nga martesa me avokatin maqedonas, Serjozha Markov./21Media