Fjolla ka treguar fytyrën natyrale

Loading...

Fjolla ka treguar fytyrën natyrale

Këngëtarja e mirënjohur, Fjolla Morina në çdo dalje publike shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël, mirëpo sot ajo ka rrëmbyer vëmendjen me paraqitjen e saj krejtësisht natyrale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në InstaStory, ku shfaqet duke bërë një trajtim fytyre dhe pa pikë grimi, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, kujtojmë se “Culo” titullohet kënga e saj e fundit në bashkëpunim me Endrit Mumajesin i njohur si MUMA./21Media