Fotografi joshëse të "Karlës"

Loading...

Fotografi joshëse të “Karlës”

“Kloni” ishte një në ndër serialet më të pëlqyer në kohën kur është transmetuar. I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Një ndër aktoret që tërhoqi vëmendje të madhe te publiku me bukurinë dhe talentin e saj, ishte Juliana Paes e cila luante rolin e “Karlës”.

Pas serialit “Kloni” ajo ka vazhduar karrierën e saj me shumë role në filma dhe seriale tjera të suksesshme, shkruan rtv21.tv

38- vjeçarja njihet edhe komunikimin e vazhdueshëm me fansat përmes rrjeteve sociale, të cilat i shfrytëzon si është më së miri duke publikuar fotografi të ndryshme në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë që ajo ka publikuar së fundmi në Instagram./21Media