Ja nga kush ka pranuar dhuratë Blerona

Loading...

Ja nga kush ka pranuar dhuratë Blerona

Shën Valentini, është njëra prej festave më të dashura për të gjithë.  Në këtë ditë të veçantë nuk mjafton vetëm shprehja e dashurisë, por edhe shkëmbimi i dhuratave.

E një dhuratë për Shën Valentin e ka marrë edhe moderatorja e njohur e emisionit “1 Kafe prej Shpisë” në RTV21,  Blerona Zeqiri edhe pse nuk është në lidhje.

Kolegu dhe shoku i saj i ngusht, Milot Nuraj nuk e ka harruar Bleronën në këtë ditë të veçantë dhe i ka dhuruar asaj një trëndafil të kuq.

“Për momentet e sikletshme në punë që mi jep, për stresin që ma jep, për kafet që kurrë nuk mi qetë. Urime Shën Valentini meqenëse je singël”- ka shkruar Miloti në letrën që ia ka lënë Bleronës në zyrën e saj./21Media