Melisa Pamuk një femër plot stil në jetën reale

Melisa Pamuk një femër plot stil në jetën reale

Të gjithë adhuruesit e “Kara Sevda” e njohin aktoren e dashur turke, Melisa Aslı Pamuk e cila e luan rolin e Asusë në këtë serial.

Aktorja turke, ishte zgjedhur Miss Turqia në vitin 2011 dhe bukuria e saj ka rrëmbyer shumë zemra të shikuesve, shkruan rtv21.tv

Përveç bukurisë aktorja turke ka edhe një stil tejet të veçantë në përditshmëri, herë elegante e herë sportive Asu duket gjithmonë tërheqëse me stilin e saj.

Fotografitë që publikon në rrjetet sociale marrin vëmendje të madhe dhe shumë komente pozitive. Do të ju sjellim disa fotografi të cilat e tregojnë stilin e aktores turke në përditshmëri.

 

Ndryshe, “Kara Sevda” shfaqet çdo të mërkurë, enjte dhe premte në RTV 21 me fillim nga ora 20:00./21Media