Deklaron dashurinë e tij në skenë para qindra njerëzve

Deklaron dashurinë e tij në skenë para qindra njerëzve

Reperi i njohur amerikan gjithashtu djali i aktorit Will Smith, Jaden ka befasuar të gjithë fansat e tij në një koncert në stadiumin Dodger në Los Angeles. Ai pranoi se është në një lidhje dashurie Tyler, The Creator i cili është gjithashtu një reper dhe producent në industrinë muzikore, shkruan DailyMail.

Image result for jaden smith and tyler the creator

Ai para një publiku të gjerë pranoi se 27 vjeçari Tyler përveç se është shoku i tij më i mirë ai është edhe i dashuri i tij. “Unë dua të tregojë diçka që Tyler nuk dëshironë të tregojë, ai është i dashuri im dhe ka qenë kështu për një kohë të gjatë, unë e dua shumë atë.” Tyler po qeshte i lumtur pas skenës, deri sa i dashuri i tij 20 vjeçar Jaden po shprehet dashurinë para të gjithve, transmeton rtv21.tv.

Jaden coming out?: Jaden Smith declared on stage at Tyler, The Creator's 2018 Flog Gnaw Carnival that the rapper is his boyfriend

Laughing it up: 'And he's been my mother f***ing boyfriend my whole f***ing life,' Smith, 20, added on stage, which was captured by the MyMixtapez Instagram and others on social media like Twitter user @NickiGoat 

Jaden tweets: Then at 2:41 AM, Jaden took to Twitter, stating, 'Yup @tylerthecreator I Told Everyone You Can't Deny It Now.'

Tyler responds: Tyler responded by tweeting back, 'hahaha you a crazy n***a man'

Ata u panë më vonë edhe duke postuar shkrime duke e etiketuar njëri tjetrin në rrjetin social Twitter. Jaden Smith ishte përfolur se nuk kishte ndonjë preferncë të caktuar seksuale por asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht. Ndërsa Tyler edhe pse në këngët e tij ishte akuzuar për “homofobi”, në përditshmëri nuk shprehej i tillë, madje në një tweet kishte thënë se do të bëhej gei për aktorin Leonardo DiCaprio./21Media