Sot, luhet super ndeshja mes Holandës dhe Gjermanisë

Sot, luhet super ndeshja mes Holandës dhe Gjermanisë

Sot, nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, do të mbahet super ndeshja mes Holandës dhe Gjermanisë.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë ndeshje:

 

Këto dy ekipe bëjnë pjesë në Grupin C, ku Gjermania gjendet në vendin e dytë, Holanda në të tretin, ndërsa në vendin e parë është Irlanda e Veriut./21Media