Janet Jackson dhe burri i saj biznesmen janë ndarë vetëm muaj pasi kanë sjellë në jetë beben e tyre të parë

Janet Jackson dhe burri i saj biznesmen janë ndarë vetëm muaj pasi kanë sjellë në jetë beben e tyre të parë

Sipas raportimeve, Jackson dhe burri i saj Wissam Al Mana, i cili ka pasuri kati miliardëshe, janë pajtuar se lidhja e tyre nuk po funksiononte dhe kanë vendosur të shkojnë rrugëve të ndryshme.

Al Mana është burri i tretë i Janet, ajo ishte martuar me James DeBarge në vitet e 80ta për vetëm një vit, si dhe ishte martuar me Rene Elizondo Jr. Nga viti 1991 deri në vitin 2000, shkruan rtv21.tv.

Jackson ishte martuar me Al Mana-n në vitin 2012, dhe kanë një fëmijë së bashku, një djalë të quajtur Eissa që ka lindur me 3 janar./21Media