Nuk do të mungojnë analizat e komentet, mysafirët dhe debatet

Nuk do të mungojnë analizat e komentet, mysafirët dhe debatet

Gjatë kësaj jave, duke nisur që nga data 6 e deri me 12 nëntor, në KANALIN 21 Plus të RTV 21, drejtpërdrejt, vijnë 11 ndeshje të xhirove aktuale të Ligës së Kampionëve të Evropës në hendboll, në të dyja konkurrencat.

          Ja kalendari:

          Me 6 nëntor (femrat)

Prej orës    19.00: Gyori – Rostov Don

          Me 8 nëntor (meshkujt)

Prej orës    19.00: Elverum – Schafhausen

            Me 9 nëntor (meshkujt)

Pre orës:    19:00 Dinamo Ru – Skjern

          Me 10 nëntor (femrat)

Prej orës    19.30: Vipers Kristiansand – Metz

                   Me 11 nëntor (meshkujt)

Prej orës    18:00 Sporting – Beshiktash

20.00 Zagreb – Vardar

           Me 11 nëntor (femrat)

13.30: Rail Cargo – Vardar

15.30: Midtjyland – Gyori

          Me 12 nëntor (meshkujt)

Prej orës    17:00 PSZH – Veszprém

19:00 Barcelona – Rhein-Neckar

          Me 12 nëntor (femrat)

Prej orës    14.00: Thuringer – Lavrik

Edhe për këto ndeshje do të hapet studioja ku nuk do të mungojnë analizat e komentet, mysafirët dhe debatet.

21 PLUS ka ekskluzivitetin e kësaj ngjarjeje në Kosovë./21Media