Blasta i këndon vajzës që është si "Marilyn Monroe"

Loading...

Blasta i këndon vajzës që është si “Marilyn Monroe”

Reperi i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Blasta  ka publikuar projektin e tij më të ri, shkruan rtv21.tv

Kënga e re nga Blasta titullohet “Merlin” dhe i këndohet vajzës që i ngjanë bukuroshes Marilyn Monroe.

Ndryshe teksti i këngës është punuar nga Blasta, muzika nga Alandy kurse për videoklipin Blasta ka bashkëpunuar me Max Production./21Media