Jehona lanson këngën e re

Jehona lanson këngën e re

Ish-pjesëmarrësja e “The Voice of Albania”, Jehona Lumi  sot ka publikuar projektin  e ri muzikor të titulluar “Largësia”. Këngë kjo e cila  është me ritem veror.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë Dual Vox Studio.

Kënga është e realizuar edhe me videoklip nga PinkMoon Creative./21Media