Artistja jep këshilla në lidhje me meshkujt

Artistja jep këshilla në lidhje me meshkujt

Këngëtarja dhe aktorja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez gjatë një interviste të zhvilluar për “Tinder’s Swipe Sessions”, pati rolin t’i tregojë një vajze se çka duhet të shikojë te partneri.

Përderisa Jennifer bisedonte me Brooke-n, ajo nuk hezitoi t’i thotë që meshkujt janë të padobishëm deri sa të mbushin 33 vjet, përcjell rtv21.tv

Maurice's profile. Credit: Tinder

J.Lo and Brooke. Credit: Tinder

Këtë koment të artistes nuk e pritën mirë publiku, pasi që sipas tyre nëse një mashkull do të thoshte që gratë nën moshën 30 vjeçare janë të padobishme menjëherë do të përdorej gjuhë e urrejtjes e do i gjuanin “me gurë”.

JLo më 10 mars u fejua me lojtarin e bejsbollit, Alex Rodriguez pas një lidhje dy vjeçare./21Media

Image result for jennifer lopez alex rodriguez 2019