Yje të famshme botërore këtë vit kanë zgjedhur Italinë për të pushuar

Yje të famshme botërore këtë vit kanë zgjedhur Italinë për të pushuar

Jennifer Lopez së bashku me të dashurin e saj Alex Rodriguez, kanë zgjedhur Caprin e Italisë, për pushime.

Çifti u pa duke u shëtitur në një ishull dhe turistët e tjerë arritën të shkrepnin disa foto të çiftit së bashku, ku më vonë u pa edhe këngëtarja duke blerë një parë sandale.

Këngëtarja dhe aktorja në muajin që lamë pas festoi ditëlindjen e 49-të, ku edhe pse në këtë moshë ajo shihet në formë të mirë trupore.

Në Itali për pushime ishte edhe aktori me famë botërore, Leonardo Di Caprio/21Media