Jennifer Lopz flet për vëmendjen që kishte kur ishte e fejuar me aktorin Ben Affleck

Jennifer Lopz flet për vëmendjen që kishte kur ishte e fejuar me aktorin Ben Affleck

Në një intervistë për revistën InStyle këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez foli për vëmendjen e çmendur nga fansat dhe mediat kur ishte e fejuar me aktorin Ben Affleck, madje ajo thotë se ishte shumë më e çmendur se sa është tani, për lidhjen e saj me Alex Rodriguez, përcjellë rtv.21.tv.

Looking stylish: Jennifer Lopez took the December cover of InStyle to promote her new movie Second Act

Ajo ka qenë në lidhje me Affleck për dy vjet, nga viti 2000 deri në vitin 2004, ai madje ishte pjesë e një videoklipi të këngës së saj “Jenny From The Block”.  Ai i kishte propozuar asaj me një unazë diamanti rozë, fansat ishin më shumë se “të çmendur”, por në kuptim pozitiv, atyre ju pëlqente “Bennifer”.

Image result for jennifer lopez and ben affleck jenny from the block

Image result for jennifer lopez and ben affleck jenny from the block

Jennifer, është shumë e angazhuar me performanca në vende të ndryshme, me pjesëmarrjen e saj së shpejti në një show vallëzimi “World Of Dance”, ajo gjithashtu ka angazhime me linja të make-up dhe parfumeve por kjo është e natyrshme për të sepse i pëlqen të jetë e zënë./21Media.