Mahnitëse si gjithmonë

Mahnitëse si gjithmonë

Jenifer Lopez nuk ka ndërmend ta lejojë moshën të lërë gjurmë tek ajo.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur nuk e ka lënë stërvitjen as për pushimet e Krishtlindjeve, shkruan rtv21.tv

50-vjeçarja është fotografuar duke hyrë në palestër në Miami të Florida-s, së bashku me të dashurin e saj Alex Rodriguez.

Ylli i muzikës mahniti të gjithë me trupin e saj të formësuara.

Jennifer kishte kombinuar veshjen sportive ngjyrë të kuqe, me makinën e saj Porsche, e cila kishte të njëjtën të ndezur.

Kujtojmë se kënga më e suksesshme e JLO është “On the floor” në bashkëpunim me PitBull, videoklipi i së cilës ka arritur të klikohet mbi 1.4 miliard herë në kanalin YouTube./21Media