Jeshim e bukur edhe pa pikë grim

Jeshim e bukur edhe pa pikë grim

“Lale” është seriali turk me të cilin aktorja Serenay Sarıkay mori famën më të madhe në Kosovë. Ajo në rolin e Jeshimit si një vajzë rebele ishte personazhi më i pëlqyer dhe komentuar.

Serenay Sarikaya është njëra ndër aktoret turke më të pëlqyera si për aktrimin, dukjen dhe stilin e veçantë, shkruan rtv21.tv

Mirëpo a duket ajo edhe pa grim bukur, këtë mund ta vlerësoni vetëm pasi ta shikoni foton më poshtë ku Jeshimi shihet pa pikë grimi./21Media

serenay-sarikaya-nin-sifir-makyaj-hali-6831277_8128_m