Leonora tregon parimin e jetës

Leonora tregon parimin e jetës

Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi, ka vendosur që të shkruaj një këshillë të vlefshme për ndjekësit e saj në Instagram.

“Jetoni në paqe me veten pastaj me të tjerët” është parimi me të cilin Leonora ia ka dal t’i përballojë të gjitha situatat në jetë dhe sigurt se këtë këshillë ia ka dhënë edhe fansave të saj.

Ndryshe, kujtojmë se “Pa asnje dyshim” është kënga e fundit nga Leonora e publikuar gjashtë muaj më parë./21Media