Seriali "Rebelët" në periudhën kur është transmetuar ka qenë një ndër serialet më të shikuara

Seriali “Rebelët” në periudhën kur është transmetuar ka qenë një ndër serialet më të shikuara

Audienca e serialit “Rebelët” përfshiu moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet ishin të tillë. Këta personazhe kanë mbetur ende në mendje të shikuesve, shkruan rtv21.tv

Camila Bordonaba apo siç njihet me rolin e saj si  “Mariza” ishte personazhi më i pëlqyer dhe i dashur nga publiku.

Por si duket tani Camila në moshën 33 vjeçare shikoni fotografitë më poshtë./21Media