Pablo 15 vite pas xhirimeve të serialit "Rebelët"

Pablo 15 vite pas xhirimeve të serialit “Rebelët”

Historia e katër adoleshenteve argjentinas e cila vinte përmes serialit “Rebelët”, ka bërë për vete shumë të rinj.
E mbajmë mend Mian, Marisën, Manuelin e Pablon. Ky i fundit pat rrëmbyer zemrat e shumë vajzave të reja për shkak të bukurisë së tij.Biondi me sy të kaltër Benjamin Rojas tani është 32 vjeçar dhe vazhdon karrierën si aktor këngëtar, teskshkrues, përcjell rtv21.tv

Argjentinasi, tani ka ndryshuar shumë në pamje, nuk është më ai djaloshi i simpatik, por mund të themi se është shndërruar në një burrë tërheqës. Për të vërtetuar këtë ju sjellim disa footrafi të tij./21Media