Ja si do të tingëllojë kënga ritmike që po e sjellë dyshja

Ja si do të tingëllojë kënga ritmike që po e sjellë dyshja

Dy nga artistët më të dashur për publikun Sabri Fejzullahu e Leonora Jakupi kanë realizuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga titullohet “Jug e Veri” dhe pritet që shumë shpejt të lansohet me videoklip, shkruan rtv21.tv

Më poshtë mund të dëgjoni një pjesë të shkëputur të këngës e cila duket se do të jetë me të vërtetë ritmike./21Media

Së shpejti këngët më të reja në aplikcionin tonë: Premier Songs

A post shared by Premier Songs (@premiersongs) on