Më 30 shtator çifti para altarit

Më 30 shtator çifti para altarit

Justin Bieber and Hailey Baldwin do martohenkëtë të hënë në një ceremoni private në Montage Palmetto Bluffs.

Pronarët e shtëpive në resort u njoftuan për ngjarjen dhe iu thanë se zona do jetë e kufizuar nga e diela deri pasditen e së martës.

Justin dhe Haily do kenë në dispozicionin e tyre pjesën më të madhe të resortit, nga restoranti ku do presion mysafirët mbrëmjen para martesës, pishinën kryesore dhe kompleksin e dhomave ku do qëndrojnë mysafirët përfshirë supermodelen Kendall Jenner.

Këngëtari dhe modelja 22 vjeçare do t’i thonë “po” njëri-tjetrit në një kishë në zonë. Mendohet se numri i të ftuarve është 185 persona dhe dasma do jetë shumë private.

Gjithashtu Hailey ka deklaruar në të kaluar se dëshirojnë të kenë edhe shërbimin fetar./21Media