Çifti ka kurorëzuar dashurin e tyre

Çifti ka kurorëzuar dashurin e tyre

Dasma e Justin dhe Hailey Bieber që u mbajt në Karolinën e Veriut ka qenë shumë e përfolur ne mediat rozë për ditë me radhë.

Edhe pse festa ishte shumë private, aty morrën pjesë shumë personazhe të famshëm.

Në mesin e të ftuarëve ishte edhe ish e dashuria e Justin Bieber, shkruan rtv21.tv.

Nuk është Selena Gomez ajo për të cilën po flasim, e cila ndaj dasmës pati një reagim të ftohtë. Por bëhet fjalë për dashurinë e parë të Justinit, Caitlin Beadle, e cila kishte ardhur e shoqëruar nga vëllai i saj Christian.

Caitlin dhe Justin kanë pasur lidhje për një vit por pas 2008 ata kanë mbetur miq të ngusht. Por duket se Justini është kujdesur në maksimum që dasma e tyre të jetë sa më larg syrit mediatik./21Media