Justin Bieber mahnitet nga bukuria natyrale e Hailey-t

Justin Bieber mahnitet nga bukuria natyrale e Hailey-t

Autori i hitit “Let me love you” , Justin Bieber, kohë e fundit është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe gjatë gjithë kohës poston foto të gruas së tij, Hailey Rhodes Bieber, shkruan rtv21.tv.

Justin nuk i lë anash komplimentet për partneren e tij. Së fundmi ai ka postuar një foto të Haileyt dhe ka shkruar “ Pa grim, dhe kështuuuu ?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Ndërsa Hailey ka komentuar duke thënë se ” je duke më bërë të skuqem”, shkroi ajo në foton e postuar të Justinit. Siç shihet Justinin e motivon shumë dashuria për gruan e tij. Çifti gjithmonë postojn foto pranë njëri-tjetrit./21Media