Çifti i njohur i showbiz-it ndërkombëtar

Çifti i njohur i showbiz-it ndërkombëtar

Justin Bieber nuk heziton ta shfaq dashurinë që ka për gruan e tij, Hailey Bieber. Ai madje i ka dedikuar asaj një këngë që titullohyet “10.000 hours”. Këtë këngë ai ia dedikoi pas martesës.

Kënga është publikuar më 4 tetor dhe deri tani ka arritur mbi 44 milionë klikime në Youtube, shkruan rtv21.tv.

Në këtë projekt, Justin Bieber bashkëpunoi me Dan dhe Shay, të cilët hynë në historinë e këngëve “Streaming”.

Kjo këngë është më e dëgjuara dhe më e klikuara në një kohë kaq të shkurtër. “10.000 hours” theu rekordin e “Cruise” nga Florida Georgia Line që u publikua në vitin 2013./21Media