Zbulon kopërtinën e librit

Zbulon kopërtinën e librit

Këngëtari i njohur amerikan, Justin Timberlake ka zbuluar se si do të duket kopertina e librit të tij të parë që flet për karrierën e tij, shkruan rtv21.tv

Ai ka treguar se tash e një kohë ka qenë duke punuar për librin e tij, ndërsa është shprehur i lumtur që po ndan me fansat pamjen e parë të librit.

“Hindsight & All the Things I Can’t See in Front of Me” , do të publikohet më datë 30 tetor.

“Njerëz, i kam disa lajme. Kam qenë duke punuar në këtë gjë për tash e një kohë dhe jam shumë e lumtur që më në fund mund të ndaj me ju pamjet e para të librit tim të parë. Po shikoj përpara që t’i ndaj këto fotografi dhe tregime me ju. Libri do dalë më 30 tetor!”, ka shkruar  Justin Timberlake në Instagram./21Media