Lulja e motrave Mustafa po vjen me këngë të re

Lulja e motrave Mustafa po vjen me këngë të re

Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse.

Jo vetëm Safetja dhe Sahide Mustafa, edhe Lulja është njëra prej motrave që këndon bukur, shkruan rtv21.tv

Lulja kësaj radhe po vjen me një projekt të ri, ajo ka ndarë një fotografi në Instastory e cila është shkëputur nga videoklipi i ri.

Videoklipi po xhirohet nga XL films, dhe pritet që të publikohet shumë shpejtë./21Media