Veseli dhe bashkëshortja e tij nuk hezitojnë të ecin dorë për dore

Veseli dhe bashkëshortja e tij nuk hezitojnë të ecin dorë për dore

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është parë sot në orët e pasdites duke shëtitur dorë për dore me bashkëshorten e tij, Violetën në Sheshin e Prishtinës.

Violeta edhe kësaj radhe ka shkëlqyer me paraqitjen e saj plot elegancë.

Ndryshe, Kadri Veseli ka kohë që është i martuar dhe ka katër fëmijë./21Media