Ky është bashkëpunimi i parë i artistëve

Loading...

Ky është bashkëpunimi i parë i artistëve

Këngëtarët e njohur shqiptar, Kaltrina Selimi dhe Ikrenc Hyka sot  do të publikojnë këngën e re.

Kënga titullohet “Kthema” dhe pritet të publikohet me videoklip në orën 17:00.

Këtë bashkëpunim e kanë bërë të ditur të dy artistët pak orë para publikimit të këngës, në rrjetet sociale.

Një video e publikuar nga Irkenc Hyka, shihet që kënga i është kushtuar dashurisë dhe pritet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Kutjojmë që kënga e fundit Kaltrina Selimit ishte “Dashnia Jem” në bashkëpunim me Alban Mehemtin, e cila deri më tani ka marrë mbi 1 milionë klikime në Youtube. Ndërsa e Irkenc Hykës ishte “Si Un” e cila deri më tani ka marrë mbi 5 milionë klikime në Youtube./21Media