Reagimi i Challandes, para se t’i vërej kamerat

Reagimi i Challandes, para se t’i vërej kamerat

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes pas ndeshjes me Anglinë, është xhiruar në tunelin e stadiumit duke bërtitur pa e kuptuar që është në praninë e kamerave, shkruan rtv21.tv.

Ai hynë në tunel i nervozuar nga situata para se të kthehet nga kamera për t’i dhuruar një buzëqeshje.

 

Mbrëmë u zhvillua ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës, që përfundoi me fitoren e anglezëve me rezultat 5-3./21Media