Njëri prej të lënduarave në gjendje të rëndë

Njëri prej të lënduarave në gjendje të rëndë

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç.

Aksidenti është regjistruar pranë kryqëzimit te Ishulli i Shëngjinit.

Sipas informacioneve të policisë në këtë aksident është përfshirë një kamion mallrash dhe një makinë, Renault, që drejtohej nga një femër, e cila ndodhet në gjendje më të rëndë shëndetësore.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./oranews.