Kanye West i kërkon falje ish-gruas

1 min read

Reperi Kanye West i ka kërkuar falje ish-bashkëshortes, Kim Kardashian.

Gjatë një interviste në “Good Morning America”, West tha se i vjen keq për stresin që i ka shkaktuar asaj.

“Ajo është nëna e fëmijëve të mi dhe i kërkoj falje për stresin që i kam shkaktuar”, ka thënë reperi.

Ai dhe Kim kanë kaluar një periudhë të vështirë së fundmi. Nisur nga divorci që bëri bujë. Më pas te lidhja e ndarja e Kim nga Pete Davidson.

Ndërkohë që, West tha se e ka ndjerë veten të diskriminuar në martesën e tij, por nuk dha më shumë detaje rreth kësaj./21Media