Personi i dyshuar është arrestuar nga policia

Loading...

Personi i dyshuar është arrestuar nga policia

Dje në rrugën “Sylejman Hadum Aga” në Gjakovë rreth orës 12:50 është arrestuar një person pasi që tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë rreth 2.84 gramë, ka njoftuar policia në raportin e dërguar.

Tutje në raport thuhet se me urdhër të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar më procedurë të rregullt./21Media