Nënë e bijë duken për mrekulli në imazhin e fundit

Nënë e bijë duken për mrekulli në imazhin e fundit

Diellza Kolgeci është njëra ndër artistet më të njohura dhe të dashura për publikun. Modelja dhe aktorja e njohur prej që është bërë nënë më shumë aktive po tregohet në rrjete sociale, ku po publikon imazhe të ndryshme.

Sot, bukuroshja kosovare në facebook ka ndarë një imazh të bukur me vajzën e saj, Helena Rela-Rugovën, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lidhura dhe e veshur me ngjyrë të zezë, Diellza duket mjaft bukur, teksa pranë saj shihet vajza e veshur me ngjyrë të bardhë.

Kujtojmë që Diellza Kolgeci dhe basketbollisti Fisnik Rugova në muajin prill janë bërë prindër për herë të parë të vajzës, që e kanë pagëzuar me emrin Helena Rela Rugova./21Media