Amelia duket e ëmbël dhe e bukur

Amelia duket e ëmbël dhe e bukur

Albatrit Muqiqi dhe Egzona Brahimaj, janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës, të cilët jo rrallë janë pjesë e mediave rozë.

Çifti në vitin 2017 janë bërë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Amelia, shkruan rtv21.tv

Nuk është vetëm Albatriti edhe Egzona, të cilët herë pas here publikojnë fotografi të vajzës, por e gjithë familja e tyre vazhdimisht publikojnë imazhe të ndryshme të Amelias së vogël.

Së fundmi, Albiona motra e Albatritit në Insastory ka publikuar një imazh të bukur të vogëlushes së ëmbël, Amelias e cila edhe pse ende e vogël shihet se është e veshur me shumë stil.


Kujtojmë se Egzona dhe Albatriti tani janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, gjinia e të cilit vazhdon të mos zbulohet ende nga çifiti. /21Media