Kështu duket tani Bledi

Loading...

Kështu duket tani Bledi

Këngëtarja shqiptare tashmë me famë ndërkombëtare, Era Istrefi ditën e djeshme e ka kaluar pranë dy personave shumë të dashur për të, nënës dhe vëllait të saj, Bledit, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram ku numëron ndjekës të shumtë, Era ka publikuar fotografi dhe video duke treguar kështu se po shijon momente me familjen e saj.

Në postimet që ka bërë këngëtarja bie në sy edhe ndryshimi i vëllait të saj Bledit i cili është rritur shumë dhe duket ndryshe me modelin e ri të flokëve.

 

 

Ndryshe dy projektet e fundit të këngtares janë: “Prisoner”dhe “Oh God”, në bashkëpunim me Konshens, të cilat edhe pse në zhanre komplet ndryshe nga njëra-tjera kanë marrë numër të madh klikimesh në youtube./21Media